Únor 2008

úvod aneb co tady vlastně bude?

20. února 2008 v 14:58 | Zdenča |  Zlé čarodějky
V této rubrice budu zveřejňovat přemeny sester v různé magické kreatury:D
Zlé čarodějky
Ačkoliv je Síla tří tradičně mocí dobré magie, občas se čarodějkám stane, že je ovládne zlo. Zvláště Phoebe má ke zlu jisté sklony, nebož v minulém životě nebyla právě dobrodějka. Navíc se nenarodila v porodnici, ale v Haliwellovic domě, pod kterým se rozkládá silný zdroj neutrální magické energie. Takže je její dobro více založeno na volbě než na přirozenosti. Phoebe se také jako jediná z čarodějek přiklonila ke zlu ze svobodné vůle a musela ho také vůlí a láskou přemoci. I její volba životního partnera lecos napovídá…
I Paige byla v minulém životě přívrženkyní černé magie, ale nyní ji chrání její "andělská" světlonošská polovina. Leo jednou dokonce připustil možnost, že Paige nikdy nebude umět tak dobře bojovat jako Phoebe, protože světlonoši to nemají v povaze.
Pro Prue bylo zase komplikované naučit se žít se svou astrální částí. Vždy laskavou Piper muselo k proměně pokaždé něco nadpřirozeného přinutit. Ze svobodné vůle se nikdy nestala zlou, pouze v alternativní realitě, kdy Paige zemřela dřív a nebylo možné obnovit moc tří, připustila, aby její srdce ztvrdlo žalem nad smrtí Prue.
(text + obrázky pochází z http://www.charmed-mysteria.net/)

Mám už "čenžnout" design??

20. února 2008 v 14:26 | Zdenča |  Ankety
Takže prosím hlasujte v anketě..mě osobně se tohle záhlaví a docela i celý design už tak nějak "okoukalo", co vám?? Zanechte pls i koment.

Fakt žúžo návštěvnost :D

20. února 2008 v 14:16 | Zdenča |  Návštěvnost
Je to čím dál tím lepší, páč návštěvnost už dalece "přešplhala" číslo 400 a jistě se blíží i k 500:D

Chci vám moooc poděkovat, že ste sem přišli i když tu nebylo nic new..no tak zase někdy přijďte :D
P.S.: úplně na konci tohohle článku sem vyrobila mini blendík, tak se jukněte a nezapoměňte ho ohodnotit v komentářích :D
↓↓↓

Veeeelká omluva

20. února 2008 v 13:58 | Zdenča |  Info - co nového
Ahojky všichni, kdo sem chodíte :)

Moooc se Vám omlouvám, že sem ted tak dlouho nepřidávala nic new, ale fakt nebyl čas..znáte to - škola atd :D

mno takže co nejdřív to napravím, diplomky za 32.bleskovku vyrobím, přidám návštěvnost no a samozřejmě taky obrázky ze 7. a 8.série atd.

↓ jo a tady máte blend na zpestření :))
↑ jak se vám líbí ? ten sem dostala kdysi dávno od blogu p-3-charmed.blog.cz