Děj sérií (sezón) - 1.-6.

19. května 2007 v 8:32 | Carol & Zdenča |  Série
1. sezona
Sestrám Halliwellovým zemře babička a ony k velkému překvapení zjišťují, že mají čarodějnické schopnosti. Prue pohybuje předměty silou vůle, Piper umí zmrazit čas a Phoebe má občas předtuchy o budoucnosti. Dohromady tvoří téměř nepřemožitelnou Moc tří. Čarodějky se tedy začínají učit, jak používat dovednosti ke konání dobra. K tomu se dobře hodí Kniha stínů, kterou Phoebe našla na půdě domu. Kouzla ale přilákají pozornost démonů a jiných potvor a čarodějky zjišťují, že mají sice velkou sílu, ale nejsou v žádném případě nezranitelné. Pomáhat jim přichází jejich anděl strážný - atraktivní světlonoš Leo.
2. sezona
Kromě trápení s magií řeší tři čarodějky i osobní problémy, například Piper se nemůže rozhodnout mezi Danem a světlonošem Leem. Prue získává novou schopnost astrální projekce, která se jí bude v boji se zlem rozhodně hodit. Představí se totiž samotný Zdroj všeho zla a pán podsvětí, který je pro čarodějky víc než vyrovnaným soupeřem. Démonů neustále přibývá a mají stále zajímavější schopnosti - čarodějky najednou nevypadají tak nepřemožitelné jako dřív.
3. sezona
Děj se přiostřuje a čarodějky se dostávají stále častěji do akce. K tomu se přihodí nové schopnosti: Phoebe se naučí levitovat a Piper efektivně likviduje démony pomocí molekulárního urychlování. Piper a Leo se chtějí vzít, zato Phoebe začne chodit s polovičním démonem Colem. Ten má za úkol čarodějky zabít, ale zamiluje se do Phoebe a láska mu v jeho záměru zabrání. Síla čarodějek už leze na nervy samotnému Zdroji, který na ně pošle dvorního zabijáka - démona Shaxe. Tomu se podaří zabít Prue a zrušit tak společnou Moc tří.
4. sezona
Když už to po ztrátě Prue s čarodějkami vypadá bledě, nastoupí na její místo Paige, dcera Patty Halliwell a světlonoše Sama. Piper a Phoebe se musí s těžkou ztrátou rychle vyrovnat, protože Zdroj soustředí všechnu energii na to, aby čarodějky zničil jednou provždy. Nové složené trio teď bojuje proti celému podsvětí. Phoebe plánuje svatbu s Colem, který se zbavil své démonické části. Jenže události se zkomplikují, z Colea se vyklube nový Zdroj a Paige (nevim, jestli to nemaj blbě - spíš Phoebe, ne?! - pozn. Zdenča) se má stát královnou podsvětí. Holky nakonec Colea po nekonečných komplikacích porazí a Piper v závěru zjišťuje, že je těhotná.
5. sezona
Čarodějky zaskočí nečekaný návrat Colea z podsvětí. Ten získá schopnost měnit realitu podle svých představ a rád by se díky tomu vrátil k Phoebe. Ta ale z takového nápadu dvakrát nadšená není a holkám se nakonec podaří Colea navždy zbavit. Jinak sestry potkávají zase trochu jiné bytosti než v předchozích sezonách - dojde na pohádkové víly, skřítky, elfy, prince a třeba i na otrávené jablko. Lea otráví světlokaz a Paige se setká se světlonošem Samem - svým pravým otcem. Piper porodí miminko, které hned od narození překypuje magickým talentem. Jednomu z démonů se povede osvobodit neuvěřitelně mocné titány, které čarodějky přemůžou jen tak, že na chvíli získají božské schopnosti.
6. sezona
Lea povýšili a do hry přichází světlonoš z budoucnosti Chris. Phoebe získá novou schopnost empatie, která jí umožňuje vycítit emoce druhých, ale ze začátku jí spíš plete hlavu. Pipeřin malý Wyatt dělá neplechy a čarodějky se díky němu musí vypořádat i s drakem. Démoni nenechají holky vydechnout. V jedné epizodě dokonce přijdou čarodějky o své magické schopnosti, jindy se přenesou zpět do šedesátých let 20. století. Tím cestování nekončí a čarodějky navštíví i paralelní světy. Nakonec se setkají se svými zlými protějšky.
(zdroj - moje estranky - zde )
7.sezona - moje tvorba:
8.sezona - moje tvorba:
hlasujte prosím v anketě pod článkem, který obrázek se vám nejvíc líbí :)
obrázky jsou moje tvorba, doufám, že se budou líbit :)
Zdenča
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nischellínka Nischellínka | 12. října 2007 v 20:51 | Reagovat

Ahojky prosím jak děláš ty obrázky ja je taky někdy dělam ale takhle je neumim mohla by si mě to naučit?muj mejl je NikiVargova@seznam.cz prosím eště jestli má někdo epizody od 1-4 serie tak mi je pošlete na ten mail pošlu vam za to naky animačky a obrazky ok?!

2 týna týna | Web | 11. prosince 2007 v 17:34 | Reagovat

good blog.....líbila se mi osmá serie sice v angličtině,ale hezká.......

3 Zdenča - majitelka blogu Zdenča - majitelka blogu | Web | 11. prosince 2007 v 18:14 | Reagovat

týna: jo? :D mno já se na 8čku taky moc těšim...:D doufám, že bude supeeer

4 kelly alias kearly kelly alias kearly | 30. ledna 2008 v 20:26 | Reagovat

hnus

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama